صفحه اصلی > خدمات پس از فروش مکسیدر

خدمات پس از فروش مکسیدر

خدمات پس از فروش مکسیدر ارائه خدماتی نظیر مشاوره، راهنمایی، تعمیر و پشتیبانی تمام محصولات تحت گارانتی شرکت گاندو تجارت را وظیفه خود می داند. و برای جلب رضایت صد در صدی مشتریان خود با بهره گیری از کادر فنی متخصص، استفاده از قطعات اورجینال و فابریک، حسن اخلاق در انجام خدمات سعی دارد بهترین گارانتی و مناسب ترین پشتیبانی را در سریعترین زمان ممکن ارائه نماید. بنابراین در خدمات پس از فروش مکسیدر برای رسیدن به رضایت صد در صدی مشتریان شعار:" بهترین کیفیت در کمترین زمان" برگزیده شده است.

 

ورود مشتریان

  • ثبت گارانتی طلایی گارانتی طلایی تنها زمانی تعلق می گیرد که صاحب دستگاه با ورود به این بخش مشخصات خود و دستگاه خود را ثبت نماید.
  • استعلام اصالت گارانتی با درج شماره سریال دستگاه در این بخش ضمن اطمینان از اصلی بودن گارانتی، مدت اعتبار کارانتی را نیز چک نمایید. همین امر با ارسال سریال دستگاه بعد از حرف G به سامانه 100061959 قابل انجام است. مثال:
    G15113007101500
  • ارسال دستگاه با پست یا تیبپاکس در صورت ارسال دستگاه با پست یا تیبپاکس به تعمیرگاه مرکزی با ورود به این بخش ضمن درج شماره بارنامه از رسیدن دستگاه خود اطمینان حاصل نموده، مابقی روند تعمیر را پیگیری نمایید.
  • لیست نمایندگان خدمات پس از فروش اطلاع رسانی شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش مکسیدر در سراسر ایران

ورود نمایندگان